jump to navigation

Kingad katki, aga tulema peab! 2. mai 2008

Posted by Oudekki in II MS, poliitika, tegemistest.
trackback

8. mai piknik KadriorusKallid lugejad, kommenteerijad ja kõik teised! Kaheksas mai, päev, millega saab seostada sõjategevuse lõppu Euroopas Teise maailmasõja ajal on taas kätte jõudmas! Seega: kutsume sind Tallinna piknikule, nii nagu aasta tagasigi.

Kohtumispaik luigetiigi kõrval olev muruplats Kreutzwaldi juures ja pikniku algusaeg 8. mai, kell 18.00. Kokkusaamist alustame flashmobiga Eesti metsade kaitseks, seega võta kaasa midagi, millest algab elu – käbi, kastan, tammetõru, kartul. Kell 18.00 kükitame kõik 15 sekundiks ja asetame maha kaasa toodud elu alge. Seejärel jätkame piknikuga.

Segaduste ärahoidmiseks – tegemist ei ole meeleavaldusega või avaliku üritusega, vaid arutelu toomisega veebikommentaariumist kevadõhku. Aruteluteemadeks, päevakohaselt, neofašism, rahuliikumised ja mittevägivaldne protest. Oleks armas, kui sa annaksid oma tulekust ette teada oudekki-at-gmail.com, siis on meil ettekujutust, kui palju inimesi kohale jõuab, aga kohapeal me registreerunute nimekirja ei kontrolli :)

Võta kaasa toitu ja jooke (alkohol keelatud!), mida teistelegi jagada – ning rahumeelne mõtteviis.

Saju korral liigume eeldatavasti edasi Tallinna Ülikooli ruumesse.

Kommentaarid

1. Osalusühiskond tegutseb: päästke Eesti metsad! « Kaheksanda Mai Liikumine - 8. mai 2008

[…] “elu algel” on ka lootust tõelisele elule ärgata – kuna me tähistame ka sel aastal Kadrioru pargis piknikuga Teise Maailmasõja lõppu Euroopas. Linnainimesele ongi ju metsa asendajaks park. Kuid metsad on meile kõigile ühtviisi olulised. […]


Sorry comments are closed for this entry

%d bloggers like this: